KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528341
nr 1552 8341
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad 1901, "Major Otto Fredrik Lorichs". Olja på pannå, 59x49 cm, yttermått inklusive ram: 69x59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 juli 2023
kl 19:16:03
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr